У столичних Бортничах оперативники затримали квартирних крадіїв 

Кримінал 10:05, 25.06.2024
 Поділитися

Поділитися в

Зловмисниками виявилися мешканці Києва 33 та 26 років, які раніше відбували покарання за крадіжки та зберігання наркотиків. Чоловіки відстежили відсутність власників та за допомогою спеціального пристрою пошкодили вхідні двері й проникли до оселі. Під час вчинення кримінального правопорушення їх затримали правоохоронці.

 

Слідчі Дарницького управління поліції розпочали кримінальне провадження за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України та за погодженням із районною окружною прокуратурою повідомили фігурантам про підозру у скоєнні крадіжки, вчиненої в умовах воєнного стану. Санкція статті передбачає від п’яти до восьми років тюремного ув’язнення.

 

Наразі суд обрав одному з підозрюваних запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, а іншому – цілодобовий домашній арешт.

Нагору