На Подолі з’явиться терапевтичний сад у скандинавському стилі + ФОТО
Поділитися в
Копіювати посилання
Він буде призначений для лікування ментальних травм. Ініціативу очолює данський урбаніст, письменник, дизайнер Мікаель Колвілл-Андерсен. Сад облаштують у лісистій місцевості біля психіатричної лікарні імені Павлова.
У «Саду відновлення» будуть окремі зони: пристосовані до різних потреб відвідувачів, зокрема для усамітнення, соціальної взаємодії та реабілітації. Простір також буде обладнано для маломобільних груп населення.

Подібний сад для лікування ментальних травм і ПТСР стане першим в Україні. Офіційне відкриття відбудеться за участі посла Данії в Україні Оле Егберга Міккельсена.
Коли: 27 червня.
Де: Вул. Кирилівська, 103.