У Києві та 11 областях з 13:00 до 23:00 збільшили обсяг обмежень електроенергії

ЖКГ 14:21, 24.06.2024
 Поділитися

Поділитися в

За інформацією “Укренерго”, у Києві, а також Київській, Сумській, Полтавській, Харківській, Донецькій, Житомирській, Черкаській, Чернігівській, Кіровоградській, Запорізькій, Дніпропетровській областях з 13:00 до 23:00 введено збільшений обсяг обмежень.

 

Причина – недостатня ефективність вже застосованих обленерго заходів обмеження споживання.

 

Крім того, 13:00 у Дніпропетровській області застосовані аварійні відключення.

Нагору