Працівниця столичного РАЦСу «одружилась» зі зниклим безвісти воїном і заробила на бойових виплатах 1 млн грн, — «ТСН»

Кримінал 11:05, 22.06.2024
 Поділитися

Поділитися в

До суду подала ексдружина військового Ольга, бо її колишнього фізично не могло бути в Києві, і він не ставив свій підпис, про що свідчить висновок КНДІСЕ. А от Яна Біднюк на засіданні розповідала, що вона зі своїм майбутнім чоловіком після весілля і на море їздила відпочивати, і до Львова на Різдво. От тільки жодних фото звідти не має. Тому за рішенням суду актовий запис має бути анульований.

 

Нагору