У Києві чоловік з ножем гуляв містом у комендантську годину + ФОТО
Кримінал 11:15, 19.06.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Днями у Подільському районі патрульні зупинили чоловіка, який перебував на вулиці в період дії комендантської години.
Під час спілкування з поліцейськими громадянин нервував та підозріло поводився. Ми провели йому поверхневу перевірку та виявили предмет, схожий на холодну зброю.
Відтак для подальшого з’ясування обставин інспектори викликали на місце події слідчо-оперативну групу.
