У Києві чоловік з ножем гуляв містом у комендантську годину + ФОТО

Кримінал 11:15, 19.06.2024
 Поділитися

Поділитися в

Днями у Подільському районі патрульні зупинили чоловіка, який перебував на вулиці в період дії комендантської години.

Під час спілкування з поліцейськими громадянин нервував та підозріло поводився. Ми провели йому поверхневу перевірку та виявили предмет, схожий на холодну зброю.

Відтак для подальшого з’ясування обставин інспектори викликали на місце події слідчо-оперативну групу.

Нагору