Поліціянти Київщини розшукала зниклу літню жінку в лісі + ФОТО
Поліція 11:09, 19.06.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
17 червня до поліції надійшло повідомлення про зникнення 85-річної жительки села Старовичі, Іванківської територіальної громади. Жінка майже добу тому пішла до місцевого лісу по гриби та не повернулася.
Ввечері того ж дня вдалося знайти літню жінку в лісосмузі. Вона була дезорієнтованою та виснаженою. Поліцейські викликали швидку допомогу, допомогли жінці дістатися дороги та передали її медикам. На щастя, зараз її життю та здоров’ю нічого не загрожує.
