На Київщині п’яний водій злетів з дороги та зніс сосну

ДТП 12:04, 18.06.2024
 Поділитися

Поділитися в

Чоловіка госпіталізували до лікарні.

ДТП за участі нетверезого водія сталася днями у Вишгородському районі між селами Олива та Захарівка. Кермувальник «Жигулів» на швидкості злетів з дороги у кювет, де врізався у дерево. Про це повідомили у поліції Київщини.

В результаті зіткнення, легковик зазнав механічних пошкоджень, а водій отримав тілесні ушкодження. Медики «швидкої» доставили чоловіка у лікарню. Під час медогляду з’ясувалося, що він перебував за кермом на сильному підпитку. В його крові виявилось 2,8 проміле алкоголю при допустимому рівні — 0,2.

Оскільки у ДТП окрім самого винуватця аварії більше ніхто не постраждав, тож чоловік відбудеться адміністративним стягненням. Зокрема, на нього склали протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП. За п’яне водіння йому загрожує 17 тисяч гривень штрафу. Крім того, чоловіка на рік позбавлять водійського посвідчення.

Нагору