Посадовець КМДА вимагав хабарі у столичних перевізників + ФОТО

Кримінал 13:10, 5.06.2024
 Поділитися

Поділитися в

Посадовець в односторонньому порядку перервав договір з перевізником на одному з київських маршрутів. Потім на маршрут поставили компанію, директор якої мав зв’язки з посадовцем. Через цього директора перевізнику запропонували шукати «компроміс».

У якості «компромісу» необхідно було щотижня платити по 40 тисяч гривень за право возити пасажирів на маршруті. Тобто кожен автобус за будній день мав платити посадовцям КМДА 800 гривень, за вихідний – 600.

Заступнику начальника Департаменту КМДА та підприємцю-посереднику світить до 10 років за гратами.

Нагору