На дорозі до Оболонського острова нанесли розмітку для пішоходів і велосипедистів

 Поділитися

Поділитися в

На дорозі до рекреаційної зони відпочинку острів Оболонський з північної сторони (з вулиці Прирічної) завершили роботи з нанесення дорожньої розмітки.

Про це інформує комунальне підприємство “Плесо.

Розмітку виконали з метою впорядкування руху пішоходів та велосипедистів.

На дорозі до Оболонського острова нанесли розмітку для пішоходів і велосипедистів: фото

Фото: КП “Плесо”
На дорозі до Оболонського острова нанесли розмітку для пішоходів і велосипедистів: фото

Фото: КП “Плесо”

Завдяки чітким позначенням виділили окремі смуги, що забезпечать організований рух та підвищать безпеку на локації.

На дорозі до Оболонського острова нанесли розмітку для пішоходів і велосипедистів: фото

Фото: КП “Плесо”
На дорозі до Оболонського острова нанесли розмітку для пішоходів і велосипедистів: фото

Фото: КП “Плесо”
Нагору