На дорозі до Оболонського острова нанесли розмітку для пішоходів і велосипедистів
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
На дорозі до рекреаційної зони відпочинку острів Оболонський з північної сторони (з вулиці Прирічної) завершили роботи з нанесення дорожньої розмітки.
Про це інформує комунальне підприємство “Плесо.
Розмітку виконали з метою впорядкування руху пішоходів та велосипедистів.
Фото: КП “Плесо”
Фото: КП “Плесо”
Завдяки чітким позначенням виділили окремі смуги, що забезпечать організований рух та підвищать безпеку на локації.
Фото: КП “Плесо”
Фото: КП “Плесо”