Столична медсестра виманила у знайомого 260 тис. гривень, за які «вилікувала» свою онкологію, «оплатила» операцію батькові та навіть «поховала» його

Прокуратура 11:15, 27.05.2024
 Поділитися

Поділитися в

За процесуального керівництва прокурорів Святошинської окружної прокуратури міста Києва, повідомлено про підозру 27-річній медсестрі однієї з лікарень міста Києва у шахрайстві, вчиненому повторно (ч.ч. 1, 2 ст. 190 КК України).

 

Як встановлено слідством, підозрювана майже півроку під різними приводами просила гроші у колишнього колеги по роботі, з яким вона підтримувала дружні стосунки.

 

Спочатку жінка вигадала історію про лікування неіснуючої онкології. Тож просила гроші на ліки, платну палату, інтенсивну терапію. Згодом вона навіть надсилала повідомлення від імені своєї матері про те, що її донька начебто в комі і потрібні ще гроші. На цьому жінка не зупинилась, тож після “виходу з коми” їй потрібно було лікуватись за кордоном, тож вона знову звернулась по допомогу до знайомого. Згодом вона просила гроші на операцію, а потім і похорон батька, який і не здогадувався, що спочатку його довго «лікували», а потім ще й «поховали».

 

Таким чином з вересня 2023 року по січень 2024 підозрювана видурила у нього 260 тисяч гривень, частину з яких потерпілий брав у кредит.

Пресслужба Київської міської прокуратури

Нагору