Перед судом постане киянин за пограбування чоловіка у Подільському районі столиці

Кримінал 10:24, 20.05.2024
 Поділитися

Поділитися в

Подія відбулась у лютому цього року. 

Як встановили поліцейські, на вулиці до 46-річного містянина підійшов перехожий із пропозицією познайомитись та влаштувати застілля. Заявник погодився та пішов разом із новим товаришем у напрямку дому.
Коли чоловіки зайшли у темний, безлюдний провулок, порушник вдарив потерпілого по голові, а коли той впав – відібрав мобільний телефон й втік. Оперативники протягом доби розшукали нападника та затримали його. Ним виявився наркозалежний 34-річний мешканець Києва.

Слідчі повідомили фігуранту про підозру за ч. 4 ст. 186 Кримінального кодексу України. Наразі обвинувальний акт скеровано до суду. Чоловіку загрожує до десяти років позбавлення волі.

Нагору