Частина споруд Нижньої лаври стане музеєм

Культура 20:22, 16.05.2024
 Поділитися

Поділитися в

У Києво-Печерській лаврі частину споруд на території Нижньої лаври, які передали в державне управління, використовуватимуть як приміщення для музеїв.

Про це повідомив виконувач обов’язків міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв.

Мінкульт ініціює створення фондосховища музейних цінностей в одному з приміщень Нижньої лаври, зазначив він.

“Безумовно, частина з “новобудів” потребує знесення і відновлення історичного ландшафту. Разом з тим, окремі будівлі можуть принести користь державі. Повертаємо нашу історію та державність в українську Лавру”, — розповів Ростислав Карандєєв.

Деякі споруди Ніжньої лаври стануть музеями
Нагору