У Києві дільничні офіцери поліції розшукали дідуся, який загубився на вулицях міста

Поліція 14:41, 15.05.2024
 Поділитися

Поділитися в

Інформація про зниклого 76-річного пенсіонера надійшла до Шевченківського управління поліції від його доньки. Як розповіла заявниця, вона разом з батьком приїхала до столичної лікарні на операцію іпоки вона оформляла документи, чоловік вийшов на вулицю та зник.

Орієнтування негайно розіслали усім нарядам і невдовзі дільничні офіцери поліції  розшукали чоловіка неподалік медичної установи. Як виявилось, дідусь вийшов на вулицю прогулятись,проте самотужки знайти дорогу назад не зміг.
Правоохоронці доставили чоловіка до лікарні, зараз з ним усе добре.

Нагору