В Києві вперше за 20 років відбудеться Чемпіонат України з шахів серед студентів вишів

Освіта, Спорт 16:05, 10.05.2024
 Поділитися

Поділитися в

Змагання організовують КПІшники.

Про це розповіли у КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Уперше за багато років у Київській політехніці організовують Чемпіонат України серед студентів з шахів. Останній чемпіонат такого рівня відбувався близько 20 років тому.

У шахових баталіях змагатимуться найкращі шахісти й шахістки українських університетів — понад 10 команд з Києва та різних областей України.

Змагання триватимуть три дні. Учасники боротимуться за першість у шахових бліцах і рапідах. Переможцем стане найкраща команда у загальному заліку турніру, що складатиметься із суми чотирьох найкращих особистих і командного результатів.

Підтримали ініціативу КПІшників Федерація шахів України, Комітет фізичного виховання та спорту МОН.

Нагору