За попередніми даними, водій Renault, рухаючись автодорогою Київ – Знамʼянка, збив двох пішоходів – 15-річного підлітка та його 42-річну матір, – які перебували на узбіччі проїжджої частини.
В результаті ДТП постраждалих госпіталізовано до лікарні.
Поділитися в
Копіювати посилання
В Обухівському районі легковик збив матір з сином. Аварія сталась поблизу села Леонівка, повідомили у поліції Київщини.
За попередніми даними, водій Renault, рухаючись автодорогою Київ – Знамʼянка, збив двох пішоходів – 15-річного підлітка та його 42-річну матір, – які перебували на узбіччі проїжджої частини.
В результаті ДТП постраждалих госпіталізовано до лікарні.