“Київреклама” зняла рекламну вивіску, яку повісили на дереві
Поділитися в
Копіювати посилання
У Києві на одній з вулиць помітили вивіску “Ремонт взуття”, яку власники розмістили на дереві. Незаконну конструкцію демонтували.
Про це повідомили представники “Київреклами” на сторінці у Facebook.
Під час демонтажу реклами дерево не постраждало.
Зазначається, що банери, вивіски та інші засоби на дерева вішати не можна — це порушення правил розміщення зовнішньої реклами. Також рекламою не дозволяється перекривати балкони, фасади будинків, вікна та об’єкти інженерних комунікацій.
Киянам, які є власниками бізнесу, нагадали — для того, щоб розмістити рекламний засіб необхідно отримати дозвільний документ в Управлінні з питань реклами.