У Київській області через технологічне порушення на повітряних лініях двічі знеструмлювалися побутові споживачі
ЖКГ 12:01, 28.04.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Також без електроенергії була місцева промисловість та газорозподільна станція. Наразі вже лінію включили в роботу та всіх споживачів заживлено.