У Київському лісництві активісти провели весняну толоку
Благоустрій 13:08, 28.04.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
В суботу, 27 квітня, у Київському лісництві провели толоку.
Про це повідомили у Святошинському ЛПГ.
В толоці брали участь працівники лісництва та місцеві активісти, які прийшли з дітьми.
Фото – Святошинське ЛПГ
Генеральне прибирання організували на території зони відпочинку “Лісова казка”.
Фото – Святошинське ЛПГ
Наступне прибирання відбудеться у суботу, 4 травня, у зоні відпочинку “Святошин”.
