У Києві вже відновили 70% енергообладнання, пошкодженого через атаки росії, – КМДА
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
За останньою інформацією, енергетики вже відновили понад тисячу одиниць обладнання. А в рамках підготовки до опалювального сезону планується повернути до системи ще більші обсяги втраченої енергопотужності.