З озера на Теремках витягли чоловіка
ДСНС 09:54, 25.04.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
З озера на Теремках поліція охорони витягла чоловіка.
Увечері до поліції охорони надійшло повідомлення, що у сквері на вулиці Героїв Маріуполя чоловік стрибнув в озеро і довго не виринав.
Прибувши на місце, старший наряду реагування стрибнув у воду і незабаром витягнув непритомного чоловіка з водойми. Напарник поліцейського викликав швидку.
Медики провели серцево-легеневу реанімацію потерпілому, а після – госпіталізували його до міської клінічної лікарні.