З озера на Теремках витягли чоловіка

ДСНС 09:54, 25.04.2024
 Поділитися

Поділитися в

З озера на Теремках поліція охорони витягла чоловіка.

Увечері до поліції охорони надійшло повідомлення, що у сквері на вулиці Героїв Маріуполя чоловік стрибнув в озеро і довго не виринав.

Прибувши на місце, старший наряду реагування стрибнув у воду і незабаром витягнув непритомного чоловіка з водойми. Напарник поліцейського викликав швидку.

Медики провели серцево-легеневу реанімацію потерпілому, а після – госпіталізували його до міської клінічної лікарні.

Нагору