У Києві патрульні повернули додому 88-річну жінку, яка заблукала у місті
Поділитися в
Копіювати посилання
Учора небайдужі громадяни повідомили патрульним про жінку похилого віку, яка ходить по дорозі у Голосіївському районі.
Інспектори Дмитро Кустов та Яким Силуянов швидко прибули за потрібною адресою, де побачили громадянку, схожу за описом. Ми відвели 88-річну жінку у безпечне місце та з’ясували, що вона не памʼятає, де її домівка.
Нам вдалося встановити особисті дані громадянки та повідомити про подію її рідним, які декілька днів розшукують стареньку.
Відтак ми доставили знайду до управління поліції, де передали родичам.
Дякуємо колегам за ефективну допомогу, а громадянам за небайдужість.
Друзі, не будьте байдужими до своїх рідних та близьких. Відвідуйте своїх стареньких та не забувайте їм телефонувати. Вони дуже потребують вашої уваги та підтримки.