Як пройшла толока у Солом’янському ландшафтному парку
Благоустрій 14:34, 17.04.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Кияни разом з комунальниками провели толоку у Соломʼянському ландшафтному парку.
Про це повідомили у КП УЗН Солом’янського району.
Фото – КП УЗН Солом’янського району
Фото – КП УЗН Солом’янського району
Активісти висаджували дерева, підмітали доріжки, прибирали зрізане гілля, вигрібали опале листя.
“Дякуємо всім і кожному, хто винайшов бажання та можливість долучитись до толоки і зробити парк чистішим та гарнішим”, — написали комунальники.
Фото – КП УЗН Солом’янського району
Фото – КП УЗН Солом’янського району