Зусиллями прокуратури суд повернув столиці квартиру у Шевченківському районі Києва вартістю майже 4 млн гривень
Поділитися в
Копіювати посилання
Прокурори Шевченківської окружної прокуратури міста Києва у суді домоглися передачі територіальній громаді двокімнатної квартири по вулиці Половецькій.
Власником житла був самотній киянин, який помер, не маючи спадкоємців. Після смерті чоловіка його квартира мала б перейти до комунальної власності як відумерла спадщина.
Однак, внаслідок шахрайства вона була зареєстрована за фізичною особою та в подальшому незаконно відчужена.Наразі рішення суду виконано, квартиру зареєстровано за територіальною громадою міста Києва.
Крім того, у Голосіївському районному суді міста Києва органами прокуратури підтримується публічне обвинувачення відносно державного реєстратора прав власності на рухоме майно, який протиправно зареєстрував за шахраями право власності на цю квартиру.