Влаштував покатушки у комендантську годину: працівник автомийки їздив п’яний містом на чужому авто

Кримінал 08:27, 11.04.2024
 Поділитися

Поділитися в

У Голосіївському районі Києва затримали чоловіка, який їздив п’яний містом на чужому авто у комендантську годину.

Як розповіли у столичній поліції, двоє приятелів випивали поблизу автомийки, на якій працюють. Раптом один з них запропонував взяти автівку клієнта, який на кілька днів залишив її на мийці. Він знайшов ключі та разом зі знайомим поїхав кататись під час комендантської години, доки їх не зупинили поліцейські.

Драгер показав, що у крові водія було 1,45 проміле алкоголю.

Керманича затримали. Тепер йому загрожує до дванадцяти років позбавлення волі.

Викрадений автомобіль вилучили та повернули власнику.

Нагору