У Києві поліцейські повернули матері сина, який не повернувся додому з прогулянки
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У Солом’янському районі на лінію 112 звернулася схвильована жінка, яка повідомила, що її 14-річний син пішов на прогулянку та тривалий час не повертається додому.
Обстеживши прилеглу територію, правоохоронці виявили згубу та передали дитину матері.
Про подію повідомили інспекторів ювенальної поліції.