За тиждень патрульні Києва виявили 27 осіб, які мали при собі ймовірні наркотики
Поділитися в
Копіювати посилання
З 25 березня поліція Київщини виявила 27 осіб, які мали при собі речовини, схожі на наркотики. Про це повідомляє Патрульна поліція Києва.
Зокрема, підозрілі громадяни були затримані у Святошинському та Голосіївському районах столиці.

Так, у Святошинському районі, поліція зупинила порушника комендантської години. Під час проведення у нього поверхневої перевірки, у чоловіка виявили речовини, які, ймовірно, є наркотичними.
У Голосіївському районі,чоловік, який побачив службовий автомобіль, різко змінив напрямок руху. Патрульні зупинили його і провели поверхневу перевірку та виявили у нього наркотичні речовини.
«В усіх випадках інспектори затримували порушників та викликали на місце слідчих для подальшого з’ясування всіх обставин подій», — коментують у поліції.