Хотіла втопитися: у Києві з озера витягли дівчину

Общество 12:01, 1.04.2024
 Поділитися

Поділитися в

Столичні патрульні врятували дівчину, яка хотіла накласти на себе руки. Про це повідомили в патрульній поліції Києва.

Днями до поліції звернулася киянка, яка повідомила, що її онука має намір накласти на себе руки і пішла з дому.

Інспектори передали орієнтування на дівчину колегам і приступили до пошуків.

Спільними зусиллями поліцейським вдалося знайти дівчину у водоймі. Інспектори спробували вмовити дівчину вийти на берег, а коли не вдалося – витягли її з водойми.

Після інспектори закутали дівчину в термоковдру та передали її медикам.

Нагору