У столиці може погіршитися повітря через пил із Сахари
Общество 09:39, 1.04.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У Гідрометцентрі закликають не лишати вікна відчиненими: пил із Сахари прийшов до України. У столиці також може погіршитись якість повітря.
В УкрГМЦ сьогодні розповіли, що пил із Сахари прийшов разом із хвилею тепла з західного Середземномор’я (що, власне, і принесло до нас аномально високі температури повітря останніми днями).
Синоптики попереджають, що сьогодні цей пил пошириться на більшість областей України і небо буде тьмяним.
Радять зачиняти вікна, адже пил може бути шкідливим для людей з распіраторними захворюваннями, осіб похилого віку та дітей.
