Вбив собаку колишньої, щоб помститися 

Кримінал 19:57, 28.03.2024
 Поділитися

Поділитися в

25-річна киянка заявила своєму хлопцю, що хоче розірвати з ним стосунки. Після сварки вона пішла з дому, а коли повернулась – побачила що її песик зі слідами крові лежить мертвий у пакеті біля смітника.

По дівчини не було, хлопець наніс тварині чисельних ударів й задушив, а тіло викинув до смітника.

Правоохоронці затримали 25-річного мешканця Київщини. Свої дії він пояснив бажанням помститись. За вчинене йому загрожує до трьох років позбавлення волі.

 

 

Нагору