Від початку тижня патрульні виявили понад 20 осіб, які мали з собою ймовірні наркотики
Поділитися в
Копіювати посилання
Перша подія трапилася у Подільському районі, де поліцейські зупинили підозрілого чоловіка, який порушував вимоги комендантської години. Патрульні провели громадянину поверхневу перевірку та виявили речовини, схожі на наркотичні.
Інший випадок стався у Святошинському районі, де патрульні зупинили автомобіль Renault. Спілкуючись із водієм, інспектори помітили згорток з невідомою речовиною, який лежав поряд із пасажиркою. Ми перевірили його вміст та виявили всередині ймовірні наркотики.
В усіх випадках інспектори затримували порушників та викликали на місце слідчих для подальшого з’ясування всіх обставин подій.
