У Києві горів багатоповерховий будинок: загинула людина

ДСНС, Пожежа 10:57, 21.03.2024
 Поділитися

Поділитися в

У Києві внаслідок пожежі у багатоповерховому житловому будинку загинула людина. Трагедія сталася у середу, 20 березня, у Шевченківському районі столиці.

Про НП повідомили на офіційному Telegram-каналі Державної служби надзвичайних ситуацій. Пожежа виникла в будинку на вулиці Марії Капніст.

У Києві горів багатоповерховий будинок: загинула людина. Фото

Як зазначили рятувальники, загоряння сталось на 4-му поверсі з розповсюдженням полумʼя на 5-й поверх і дах будинку.

Ще одна людина постраждала, вказано у повідомленні ДСНС.

У Києві горів багатоповерховий будинок: загинула людина. Фото

“Пожежу, що виникла в п’ятиповерховому житловому будинку на вул. Марії Капніст, 10 у Шевченківському районі, ліквідовано. Загинула 1 особа (виявлено у квартирі на 5-му поверсі) та 1 постраждала”, – заявили в пресслужбі.

На місці працювало 11 одиниць пожежно-рятувальної техніки та понад 40 рятувальників.

У Києві горів багатоповерховий будинок: загинула людина. Фото
У Києві горів багатоповерховий будинок: загинула людина. Фото
Нагору