Біля виходу зі станції метро “Теремки” утворилося стихійне звалище сміття + ФОТО

Благоустрій 12:00, 20.03.2024
 Поділитися

Поділитися в

Відходи розкидані навколо виходу, який веде до стоянки маршрутних таксі та автобусів, що прямують за межі міста.

Крім того, сама структура виходу потребує ремонту: на ній є безліч написів, стіни вкриті оголошеннями, а частина гранітного облицювання відсутня.

Нагору