У Києві водій їздив містом у комендантську годину з наркотиками
Поділитися в
Копіювати посилання
Про це повідомляє Патрульна поліція Києва.
Перший випадок стався на вулиці Миколи Василенка. Патрульні зупинили автомобіль Ford, який рухався під час дії комендантської години. Спілкуючись із водієм, інспектори звернули увагу на пасажира, який помітно нервував. Ми перевірили чоловіка та виявили у нього шприц з ймовірними наркотиками.
Інша подія мала місце на провулку Чугуївському. Там під час відпрацювання виклику, інспектори виявили підозрілого чоловіка. Провівши громадянину поверхневу перевірку, ми знайшли у нього ймовірні наркотики.
В усіх випадках патрульні затримували порушників та викликали на місця слідчих для подальшого з’ясування всіх обставин подій.
