На Рейтарській відновлять будівлю колишньої поліклініки
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Модерністську будівлю на Рейтарській, 15 збудували 1986 року за проєктом Авраама Мілецького та Володимира Шевченка.
«Після ревіталізації будівля виконуватиме одразу кілька функцій: TOKI House об’єднає пекарню, галерею, лекторій, апарт-готель і бістро», — повідомляє засновник Balbek Bureau Слава Балбек.
З опублікованих візуалізацій видно, що оригінальний вигляд будівлі планують зберегти повністю.