Столичні оперативники завадили чоловіку збути понад 2, 5 кілограми наркотиків і психотропів

Кримінал, Поліція 10:21, 11.03.2024
 Поділитися

Поділитися в

Поліцейські затримали 19-річного уродженця Луганщини, який намагався збути 14 пакунків з психотропами.

У ході подальшого невідкладного обшуку за місцем мешкання зловмисника поліцейські вилучили понад 2,5 кілограми заборонених речовин, серед яких: амфетамін, «Альфа-PVP», мефедрон і канабіс. Загальна вартість виявлених психотропних речовин та наркотичних засобів за цінами «чорного ринку» може складати понад 500 000 гривень.

Слідчі за процесуального керівництва Дніпровської окружної прокуратури повідомили фігуранту про підозру за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України – незаконне придбання та зберігання з метою збуту особливо небезпечних психотропних речовин або їх аналогів у великих розмірах. Фігурант перебуває під вартою.

Вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру за ч. 3 ст. 307 Кримінального кодексу України.

Нагору