У київському парку демонтують радянський бронетранспортер 

Общество 18:52, 10.03.2024
 Поділитися

Поділитися в

У парку Воїнам-інтернаціоналістам, що в Дарницькому районі Києва, демонтують бронетранспортер. Згідно з думкою експертів, цей об’єкт був прикладом пропаганди радянського мілітаризму, а не вшануванням пам’яті українців, полеглих у війні в Афганістані.

 

Демонтований бронетранспортер передадуть ЗСУ. Його отримають бійці однієї з військових частин у складі Десантно-штурмових військ.

 

 

Нагору