У підземному переході на Шулявці виправили деякі недоліки після літнього ремонту

Будівництво 11:04, 6.03.2024
 Поділитися

Поділитися в

В підземному переході на Шулявці, який після ремонту влітку 2023 вже “втомився”, виправили деякі недоліки після резонансу у ЗМІ і соцмережах.

Про це повідомляють у Телеграм-каналі “Пасажири Києва”.

За словами активістів, замість гумових наліпок, які майже одразу відклеїлись і валялись по всьому переходу, поклали нормальну тактильну плитку.

Щоправда або дуже спішили, або хтось походив по плитці поки розчин не застиг, адже плитка лежить нерівно. Але порівняно з тим що було – це вже невелика перемога”, – йдеться у повідомленні

У спільноті кажуть, що тепер чекають на запуск підйомників, щоб перевірити їх роботу.

 

Нагору