У підземному переході на Шулявці виправили деякі недоліки після літнього ремонту
Будівництво 11:04, 6.03.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
В підземному переході на Шулявці, який після ремонту влітку 2023 вже “втомився”, виправили деякі недоліки після резонансу у ЗМІ і соцмережах.
Про це повідомляють у Телеграм-каналі “Пасажири Києва”.
За словами активістів, замість гумових наліпок, які майже одразу відклеїлись і валялись по всьому переходу, поклали нормальну тактильну плитку.
Щоправда або дуже спішили, або хтось походив по плитці поки розчин не застиг, адже плитка лежить нерівно. Але порівняно з тим що було – це вже невелика перемога”, – йдеться у повідомленні
У спільноті кажуть, що тепер чекають на запуск підйомників, щоб перевірити їх роботу.