Цього тижня столичні комунальники демонтують незаконну рекламу на трьох локаціях
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
В Управлінні з питань реклами КМДА зазначають, що конструкції приберуть на вулиці Зодчих, проспекті Берестейському та Володимира Івасюка.
Столична влада також закликає киян дотримуватись порядку розміщення рекламних конструкцій.