На Троещині майже на місяць перекриють спуск для пішоходів до швидкосного трамвая
Будівництво 13:05, 4.03.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
До 31 березня вихід та вхід на зупинку «Вулиця Олександри Екстер» не працюватиме.
Як повідомляє Київавтодор, з 4 до 31 березня через ремонт буде перекритий спуск для пішоходів до станції швидкісного трамвая зі сторони зупинки громадського транспорту «Вулиця Олександри Екстер».

Вхід і вихід на зупинку швидкісного трамвая здійснюватиметься з протилежної сторони шляхопроводу — з вулиці Оноре де Бальзака (орієнтир: магазин «АТБ-маркет»).