Автотроща у Голосіївському районі: 19-річний водій на «BMW» в’їхав у відбійник, а потім в «Toyota»

ДТП 06:51, 4.03.2024
 Поділитися

Поділитися в

Поліцейські встановили, що 19-річний керманич «BMW» не впорався з керуванням.

 

Він спочатку вʼїхав у металевий відбійник, після чого зіткнувся із автомобілем «Toyota».

 

Внаслідок автопригоди водій «BMW» отримав тілесні ушкодження у вигляді закритої черепно-мозкової травми та різаної рани голови, а його пасажира, 18-річного киянина, лікарі госпіталізували до медичного закладу із переломом плечової кістки.

 

Важкі травми у всіх учасників ДТП та три роки обмеження волі для винуватця аварії — такі наслідки інциденту.

Нагору