Динамо підтвердило повернення вболівальників на домашні матчі
Спорт 13:09, 29.02.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Київське «Динамо» зможе допустити вболівальників на свої домашні матчі в УПЛ.
Про це напередодні повідомила пресслужба клубу. Зазначається, що кияни отримали відповідний дозвіл на проведення матчів за присутності вболівальників.
Першим домашнім матчем із фанатами стане гра 19-го туру УПЛ проти одеського «Чорноморця», що відбудеться в суботу, 2 березня.