Динамо підтвердило повернення вболівальників на домашні матчі

Спорт 13:09, 29.02.2024
 Поділитися

Поділитися в

Київське «Динамо» зможе допустити вболівальників на свої домашні матчі в УПЛ.

Про це напередодні повідомила пресслужба клубу. Зазначається, що кияни отримали відповідний дозвіл на проведення матчів за присутності вболівальників.

Першим домашнім матчем із фанатами стане гра 19-го туру УПЛ проти одеського «Чорноморця», що відбудеться в суботу, 2 березня.

Нагору