Комунальники почали готувати київські парки і сквери до весни
Благоустрій 08:37, 26.02.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Перший етап — підготовка багаторічних декоративних злаків. Комунальники обрізають верхню частину міскантусів, війників, молінії, пенісетумів, щоб новому листю та суцвіттю було куди рости.
Разом з цим працівники комунальних підприємств проводять прибирання в зелених зонах столиці і готують клумби до висадження нових рослин.