Замість нових запчастин для тепловозів продали АТ «Укрзалізниця» вживані на 1,5 млн грн – судитимуть постачальника + ФОТО
Поділитися в
Копіювати посилання
Печерською окружною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно директора підприємства за фактом привласнення грошей в особливо великих розмірах в умовах воєнного стану.
У 2022 році АТ «Укрзалізниця» уклала з підприємством договір на постачання запчастин до тепловозів на суму понад 11,2 млн грн. Пізніше товарознавчою експертизою було підтверджено, що поставлені запчастини – вживані та не відповідають технічним вимогам закупівлі.
Внаслідок таких дій директора приватного підприємства АТ «Укрзалізниця» завдано матеріальних збитків на майже 1,5 млн гривень.
Обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні скеровано до суду для розгляду по суті.
Санкція статті передбачає позбавлення волі строком від семи до дванадцяти років.
