У столиці патрульні оперативно затримали трьох грабіжниць
Поліція 12:11, 17.02.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Жінки забрали гроші та втекли.
В Оболонському районі заявниця повідомила патрульним, що побачила, як троє жінок забрали у дівчини гроші та втекли в невідомому напрямку. Про це повідомили у Патрульній поліції Києва.
Інспектори дізналися опис порушниць та негайно розпочали пошук зловмисниць. Перевіривши прилеглі території, поліцейські швидко виявили громадянок, схожих за описом заявниці. Жінки зізналися у скоєному.