У Києві судитимуть чоловіка, який вчиняв домашнє насильство над дружиною
Поділитися в
Копіювати посилання
Протягом декількох місяців до Шевченківського управління поліції надходили повідомлення від місцевої мешканки зі скаргами на жорстоку та агресивну поведінку її чоловіка відносно неї.
Правоохоронці належним чином реагували на кожне звернення жінки та складали на порушника протоколи за ст. 173-2 КУпАП – вчинення домашнього насильства. Крім того, за цей час, поліцейські винесли термінові заборонні приписи, які передбачали заборону в будь-який спосіб контактувати з потерпілою, однак, чоловік продовжував вчиняти протиправні дії, чим завдав шкоди психічному здоров’ю жінки.
Слідчі за процесуального керівництва окружної прокуратури, повідомили кривднику про підозру за ст. 126-1 ККУ – домашнє насильство.
Наразі досудове розслідування завершено. Обвинувальний акт скеровано до суду. Санкція статті передбачає покарання від 150 до 240 годин громадських робіт, арешт на строк до 6 місяців, до 5 років обмеження волі або до 2 років позбавлення волі.