У Київському зоопарку тепер живуть сервали, яких врятували на Донеччині
Тварини 12:08, 16.02.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Зоозахисники врятували двох сервалів із Курахового Донецької області, їх евакуювали до столиці.
Про це повідомили у Центрі порятунку диких тварин.
Як розповіли волонтери, власники більше не могли їх утримувати та вирішили передати сервалів на безпечну територію, де немає постійних обстрілів. «Ми забрали тварин та перевезли до столиці та тепер вони живуть у Київському зоопарку», – наголосили рятівники.
Коли тваринок доставили у столицю, вони були в доволі поганому стані через неправильне утримання, адже диким звірям не місце в домашніх умовах.