У Києві лікарі прийняли пологи у жінки в машині швидкої допомоги

Медицина 15:00, 14.02.2024
 Поділитися

Поділитися в

У КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва» повідомляють, що у їхній практиці буває, що медикам доводиться приймати пологи у пацієнтів вдома або просто в каретці швидкої.

Так було й днями, коли медики виїхали на виклик. Проте довезти породіллю в пологовий будинок не встигли, перейми настали стрімко, просто дорогою.

«Анна Плетьонова — лікар з медицини невідкладних станів та Олена Солодковська — фельдшер з медицини невідкладних станів Відділення екстреної медичної допомоги №11 діяли швидко й професійно. Зупинили автомобіль швидкої й почали прийняли народження дитини. Пологи пройшли без жодних ускладнень за декілька хвилин», — повідомили в Центрі.

Медики, які прийняли пологи. Фото: КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва»

Дівчинка народилася за декілька хвилин. Мама назвала її Дар’я. На цей час жінка разом з немовлям перебуває у столичному пологовому будинку на дообстеженні.

Нагору