У Києві чоловік отримав 10 років за зґвалтування 14-річної доньки

Кримінал 14:00, 12.02.2024
 Поділитися

Поділитися в

За підтримання публічного обвинувачення ювенальними прокурорами Дарницької окружної прокуратури суд визнав киянина винним у зґвалтуванні неповнолітньої доньки (ч. 3 ст. 152 КК України).

Колегією суддів Дарницького районного суду міста Києва його засуджено до 10 років позбавлення волі.

Прокурори довели, що киянин у жовтні 2021 року запросив 14-річну доньку до себе у вихідний, оскільки з родиною не мешкав.

Під час перегляду кінофільму, погрожуючи дитині, він вчинив зґвалтування. Дівчинка повідомила про все, що трапилось, матері.

Нагору