ДТЕК повідомляє про часткове знеструмлення Дніпровського району через атаку окупантів

Війна 08:31, 7.02.2024
 Поділитися

Поділитися в

Уламки збитої російської ракети пошкодили високовольтну лінію електропередач.

Столиця зранку під ударами ракет росії.

Після серії гучних вибухів з’явилось повідомлення ДТЕК:

«Через обстріл російських окупантів в Києві без світла залишилась частина мешканців у Дніпровському районі».

Щойно дозволить безпекова ситуація енергетики оглянуть обладнання, з’ясують причини та зроблять все можливе, щоб якомога швидше повернути світло.

Бережіть себе. Вірте в енергетиків та ППО, — закликають постачальники електрики.

Нагору