У столиці перед судом постане лікар, який вимагав гроші за безкоштовну операцію

Общество 15:44, 6.02.2024
 Поділитися

Поділитися в

У ході реалізації оперативної інформації слідчі Шевченківського управління поліції за процесуального керівництва окружної прокуратури та за оперативного супроводження співробітників СБУ викрили лікаря на отриманні неправомірної вигоди.

 

До медичної установи звернувся чоловік з показаннями на планову операцію. Після проведеного хірургічного втручання лікар почав вимагати від родички пацієнта надати йому 6000 доларів США за надану медичну допомогу та подальше забезпечення належного післяопераційного лікування. У випадку, якщо жінка не надасть кошти, її батько буде позбавлений кваліфікованого медичного догляду.

 

Поліцейські затримали посадовця при отриманні зазначеної суми неправомірної вигоди. Затриманий – мешканець Київщини, 1965 року народження.

 

Слідчі оголосили лікарю про підозру за ч. 3 ст. 368 ККУ – прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою.

 

Наразі досудове розслідування у кримінальному провадженні завершено, а обвинувальний акт скеровано до суду. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

 

Нагору